REKLAMA

5543 zobrazení | 13.09.2021

Finanční poradce děsí účinnost nové metody zvyšování finančních prostředků

Ekonomický reportér Přemysl Muškovský vyzkoušel novou metodu, která umožňuje vydělat 12000 Kč, 30000 Kč a dokonce 60000 korun navíc, aniž byste opustili domov. Jak tento nový způsob práce s penězi funguje?

Revoluce v bankovnictví: kurzy internetových měn rychle rostou, stačí 600 Kč na začátek, abyste za 4 týdny získali druhý plat.

Nová metoda výdělku přinesla dodatečný plat ve výši 43878 korun prakticky každému, kdo ji použil. Umožňuje nejen pravidelné, vysoké výdělky. Nevyžaduje také další pracovní nebo ekonomické znalosti. Je zcela legální, je k dispozici všem a nezakládá se na riskování úspor. V novinářském šetření jsme zjistili, co přináší takové úžasné výsledky.

Banky, finanční poradci a makléři s hrůzou zkoumali účinky nové metody výdělku. Nikdy nic takového neviděli. Dokonce i lidé bez investičních znalostí a bez vzdělání měli po měsíci používání na svém účtu více než 12000 Kč, 30000 Kč a dokonce 60000 korun.

Během pouhých 30 dní:

  • zbavovali se dluhů,
  • spláceli kreditní karty po splatnosti,
  • měli v peněžence těžké peníze.

Někteří byli poprvé v životě v plusu. A prakticky každý řekl, že se přestal bát o peníze a je šťastný jako nikdy předtím.

Když jsme zavolali kolegům z ekonomických redakcí v New Yorku a Londýně, dozvěděli jsme se, že osoby, které ji používají, tímto způsobem vydělávají po celém světě (USA, Německo, Švýcarsko, Japonsko). Získávají přitom 1200 Kč denně, 30000-60000 Kč měsíčně a kolem 526 537 Kč ročně.

Tajemství této jedinečné formy rozmnožování hotovosti bylo objeveno teprve po provedení hloubkových výzkumů na Státní univerzitě ve Scrantonu, USA.

Jak získat dalších 43878 navíc?

Paní Bohumila Matějevská je jednou ze stovek lidí, kteří díky nové metodě výdělku 20krát znásobili svůj kapitál: „Už nečekám na pošťáka s důchodem každý měsíc!“

Nová metoda používá speciální typ peněz k vydělávání. Nemají nic společného s bankami nebo investičními fondy. Jsou zcela legální a bezpečné. Po použití vám umožní vydělávat bez poplatků, provizí a honorářů pro finanční poradce. Kromě toho jsou také odolné vůči inflaci, krizím na akciových trzích a pokusům o podvody.

„Těmi vysoce efektivními finančními prostředky jsou internetové měny. To jsou prostředky, které uživatelé internetu používají k platbě za služby a produkty.“

První internetovou měnou byl Bitcoin, jeho hodnota rostla tak rychle, že jste se mohli stát milionářem z několika investovaných dolarů. Nyní však Bitcoin roste velmi pomalu. Proto je tento nový způsob výdělku založen na internetových měnách, jejichž hodnota roste rychlostí 200 %, 500 % a dokonce 1000 % za měsíc. Díky tomu je ještě efektivnější a přináší zisky ihned po použití.

Reklama

5 metod investování do internetových měn

Finanční analytici: „Pomocí této metody můžete investovat i malé částky – od pouhých 600 Kč“

Zjistěte si více

Ale nejlepší na tom je, že nemusíte vědět nic o internetových měnách, matematice a ekonomii, abyste mohli touto metodou vydělávat. Stejně jako nemusíte vědět, jak funguje motor, abyste mohli létat letadlem. Jediné, co musíte udělat, je sledovat, jak se zvyšuje hodnota internetových měn, a rozhodnout se, kdy vybrat peníze, které vyděláte. A jaké to budou částky? Statistické výzkumy potvrzují, že v 2020 lidé investující 200 Kč vypláceli 2 000 Kč, 5 000 Kč a dokonce 10 000 Kč za první měsíc a každý následující měsíc vydělali dalších 7 313 navíc.

Nová metoda výdělku se velmi rychle stala populární mezi lidmi trpícími nedostatkem peněz, problémy s dodatečným příjmem a nízkými úrokovými sazbami z vkladů. Po jejím použití se jejich nízké, neuspokojivé příjmy změnily na pravidelné, vysoké výplaty. Díky tomu si mohli dovolit dovolenou, kupovat drahé věci, půjčovat přátelům a další věci, které byly do té doby nemyslitelné. Metoda také získala fantastické recenze investorů a finančních specialistů. Sbírá non-stop pozitivní názory od ostatních lidí a vědeckých center.

>> Klikněte sem, abyste vydělali 12000 Kč, 30000 Kč, a dokonce 60000 Kč za měsíc

Metodu vyzkoušelo nejen 72121 lidí z Česka, Evropy a USA, ale také náš reportér Přemysl Muškovský, zde je jeho příběh:

+10748 Kč

1. týden

Objednal jsem si svůj balíček kryptoměn a po 3 dnech jsem od kurýra dostal svou kartu se 14místným klíčem potvrzujícím mé kryptoměny. Byla to nejjednodušší transakce v životě. Nezřizoval jsem žádné účty, neprováděl jsem převody do zahraničí. Všechno bylo udělané za mě. Já jsem jenom dal peníze kurýrovi a začal vydělávat...

Zisk: +10748 Kč

+21650 Kč

2. týden

V prvním týdnu můj balíček vzrostl o 300 %, o něco méně, než slíbili, ale i tak jsem byl šťastný. Líbilo se mi, že jsem nemusel myslet na nic, stačilo jednou denně zkontrolovat, jak rostou mé kryptoměny. A to bylo všechno, žádná jiná práce nebyla.

Zisk: +21650 Kč

+23463 Kč

3. týden

Po 10 dnech jsem už věděl, že je to úspěch. Počítal jsem, že jsem vydělal více než 36000 korun čistého. A do konce testu zbývalo ještě 20 dní. A hodnota mých kryptoměn neustále rostla, někdy je to lepší, někdy horší, ale vždy bylo víc. Pro urychlení výdělků jsem se rozhodl koupit ještě několik dalších balíčků.

Zisk: +23463 Kč

+28661 Kč

4. týden

Čas na shrnutí. Celkově jsem po 21 dnech vydělal na mých kryptoměnách 58584 korun. Vybral jsem své peníze a další týden jsme strávili na Bali. Upřímně, objevení této metody je nejlepší prací, jakou jsem kdy v životě měl.

Zisk: +28661 Kč

>> Klikněte sem, abyste vydělali 12000 Kč, 30000 Kč, a dokonce 60000 Kč za měsíc